preloader

HISTORIA

Firma POLPLAST powstała w Czechowicach – Dziedzicach w roku 1986. Na początku swojej działalności zajmowaliśmy się produkcją przewodów elektrycznych a następnie przetwórstwem tworzyw sztucznych. W roku 1989 r. zmieniliśmy charakter naszej działalności odchodząc stopniowo od działalności produkcyjnej w kierunku handlu płytami z tworzyw sztucznych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów rozszerzaliśmy stopniowo asortyment oraz wprowadziliśmy usługę frezowania w tworzywach sztucznych specjalistycznym ploterem frezującym. Przełomowym momentem w naszej działalności był rok 1994, kiedy to nawiązaliśmy współpracę z francuskim producentem systemów rynnowych i elementów kanalizacji – firmą NICOLL. Od tego czasu tworzymy z powodzeniem sieć dystrybucji oraz sieć swoich własnych przedstawicielstw handlowych. Najpierw powstał oddział w Tychach, następnie w Bielsku – Białej, Kielcach a ostatnio w Rzeszowie. Dzisiaj jesteśmy postrzegani przez naszych klientów jako wiarygodny partner handlowy a nasze wyroby uzyskały wysokie oceny naszych klientów. Dysponujemy doświadczoną, wysoko wykwalifikowaną kadrą, bazą magazynową i własnym transportem. To co nas najlepiej określa to:

  • tradycja,
  • doświadczenie,
  • fachowość,
  • solidność,
  • terminowość.

Wypracowana mocna pozycja na rynku i dobra kondycja finansowa są gwarancją rzetelnej i kompleksowej obsługi każdego klienta. Potwierdzeniem naszej wiarygodności jest uzyskany tytuł „PRZEDSIĘBIORSTWA FAIR PLAY” w latach 1999, 2000, 2001 w Programie Promocji Kultury Przedsiębiorczości organizowanym przez Krajową Izbę Gospodarczą.

MISJA FIRMY

Misją naszej firmy jest zapewnienie dostępu do najwyższej jakości wyrobów z tworzyw sztucznych oraz fachowe doradztwo w zakresie zastosowania i montażu oferowanych wyrobów.

ZAKRES DZIAŁALNOŚCI

W firmie POLPLAST w ramach swojej aktywności gospodarczej można wyróżnia trzy typy działalności:

  • sprzedaż systemów rynnowych i kanalizacji firmy NICOLL,
  • sprzedaż płyt z tworzyw sztucznych dla budownictwa i reklamy oraz innych materiałów dla reklamy,
  • usługi reklamowe.

 

Zapraszamy do naszych punktów handlowych